_

شرکت افق پیمای اصفهان

 

شرکت افق پیمای اصفهان از سال 1390 به منظور طراحی ، مشاوره ، نصب و راه اندازی انواع آسانسورهای کششی و هیدرولیکی ، گرلس و روملس شروع به کار کرده و با ارایه ی خدمات با کیفیت بالا و مطمئن و خدمات پس از فروش، با کسب رضایتمندی مشتریان خود ، توانسته است اعتماد همگان را به خود جلب کند.

شرکت افق پیمای اصفهان دارای پروانه طراحی و مونتاژ ، نصب و تعمیر آسانسور و بالابر برقی از وزرات صنعت، معدن و تجارت و گواهی عضویت از اتحادیه و سندکیای آسانسور و پله برقی استان اصفهان مي باشد . اين شركت عرضه كننده انواع آسانسورهای مسافربر، باربر، خودروبر با ظرفیت های مختلف و متنوع و با کیفیت می باشد.

شركت افق پیمای اصفهان با برخورداري از تخصص مجربترين طراحان ، مهندسين و تكنسينها ، ساخت ، نصب و راه اندازي انواع آسانسور را در كوتاه ترين زمان ممكن و در حد كيفي بالا ميسر ساخته است و كليه آسانسورهاي اين شركت تحت پوشش خدمات پس از فروش قرار دارند .

_

خدمات پس از فروش

كليه آسانسورهاي اين شركت داراي 12 ماه ضمانت قطعات و لوازم مي باشد  و همچنين تا مدت 10 سال پس از نصب تضمين تامين قطعات را نيز بعهده ميگيرد .و در صورت بروز اشكال و نقص در عرض كمتر از دوازده ساعت توسط تكنسينهاي مجرب ما رفع ميگردد. اين شركت مفتخر است جهت رفاه و آرامش مشتريان خدمات  به ايشان ارائه و در صورت بروز هر گونه عيب و نقص تكنسينهاي توانمند شركت در اسرع وقت نسبت به رفع عيب آن اقدام مينمايند .
كليه امكانات آسانسور مطابق با طراحي بين المللي و با استفاده از قطعات مرغوب مورد تائيد استاندارد تهيه و از نظر زيبائي و دوام با برترين تكنولوژي مهندسي طراحي ، آماده شده و براي شما خريدار محترم اعمال شيوه و اجرا مي گردد .

_

گواهینامه های شرکت افق پیما

_

با ما بیشتر آشنا شوید